Komravolgy.hu | Fórum
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó

Regisztráció >>
Naptár
Közösség
Fórum - Feeder kupa őszi forduló 2011
Itt ebben a témában oszthatod meg véleményed:
A versennyel kapcsolatos gondolatok...

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hát én a verseny időtartamát végig a fotelomba töltöttem... 1* nemálltam fel mert ütembe fogtam a keszegetsmiley

2011-09-11 12:54:27

Bence.

Ne vitatkozzunk ezen,sajnos én természetesnek vettem,hogy a megakasztott hal beleszámít az eredménybe,valószínű még a maconkai verseny emléke élt bennem,ott pl.10 perc volt rá,hogy kivedd a halat.

Így elég keserédes számomra ez az eredmény.

Megemlíteném neked emellett a szabályzat betartásáról egy gondolatot.

Ha jól gondolom,voltál a verseny ideje alatt pisilni.Gondolom a botot nem vetted ki arra az időre,mint ahogy sokan mások sem.Pedig azért meg kizárás járna,ha jól tudom.És ez rögzítve is van a versenykiírásban:P

2011-09-11 11:30:30

Mind1 énse fogok vitatkozni... De amugy hidd el énis mozgok közegekbe... ha nem hiszed akkor rd be a peca.hu-n a keresőbe a nevem;) Meg amikor már Papp Józsi is aztmondja, hogy ilyenkor a legnagyobb halat szokták levonni akkor abba már van valam:)

2011-09-11 09:44:30

Szia!

Jogos a 2. pont!smiley  Én csak viccből írtam a "fárasztásos dolgot" A kárászos dolog pedig azért volt' (bár Te nem voltál ott úgy emléxem) ,hogy Túlsok' okos emberlaugh a legnagyobb halamnak látta a 33-as kb. max 1,20-as nyurgámat.Na erre mondtam a kárászos dolgot'

Csak a tisztánlátás végett a l.nagyobbat az elején fogtam ezt a Mucsina Laci is aláírja ( Őt aki ismeri korrekt ilyen szempontból (is))

Amúgy az egész dolog tisztázva lett a vezetőséggel szemben és elfogadott lett részemről is a súlylevonás után!

De mint ahogy említették semmit nem befolyásolt a részemről még a legnagyobb hal levonása után sem.( Bár ilyen szabályról nem hallottam még, pedig jópár ember között megfordulok akik szó szerint (VERSENYZŐKlaugh  ) a Versenyek ill. sorozatok során) Részemről a Vezetőség álltali döntés elfogadható volt. Mivel akár bármi is lehetett volna!surprise

Tényleg már nem akarok foglalkozni ezzel a dologgal.

Szerintem mindenki tanul belőle és az ezek után simán fog menni mindenki részéről.

Eddigis azért foglalkoztam vele mivel Én voltam tulajdonképp az érintett 1 részről!

Tehát lezárva részemről!

Mindenkinek további jó pecátlaugh

Lipicool

2011-09-11 09:31:29

Mind1 nemfogok vitatkozni... Ez úgy lett volna igazságos hogyha tőled vonnak akkor tőle is.. Többen erre a "versenyre" nemigen fogok eljönni, hogyha nemtudjuk tisztán játszani.  Meg amúgy az milyen már, hogy egy versenyen olyan mérleggel mérnek amit nemlehet letárazni vagy esetleg nemtudják hogykell?! Belelehetne itt még kötni sokmindenbe a versenyszabályok alapján... Ez nekem egy tapasztalat volt hogy fölösleges erőt belefektetni egy ilyen "színvolnalú" versenybe. És amúgy Lipi nincs igazad, hogy még mostis fáraszthatnál mert ha nincs leszabályozva, hogy esetleg lefújás után van 10 perced, hogy kivegyed akkor a verseny végét jelző dudaszó után semilyen hal nem ér... legyen az tenyeres keszeg vagy egy kis ponty amire még tegnap aztmondtada mérlegeléskor, hogy kárász wink

2011-09-11 08:53:50

első oldalelőző123következőutolsó oldal