Komravolgy.hu | Fórum
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó

Regisztráció >>
Naptár
Közösség
Fórum - Harcsafogó verseny 2012
Itt ebben a témában oszthatod meg véleményed:
Harcsafogó verseny 2012 Komravölgyi víztározó

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Szia Picinyem!

Most szombaton lesz Gergén az éjszakai, és szept. végéig még 8-án és 22-én.

Mindenkinek köszönöm az észrevételeket, nyugodtan írjatok egyéb elképzeléseket, véleményeket is.

2012-08-22 13:15:49

Sziasztok!

A verseny összességében jó volt, részemről is a mindennapi új sorsolást támogatom.

Egy javaslatom lenne, hogy csapatonként egy bottal szektoron belül lehessen

pergetni, valószínűleg több hal lett volna. Évente akár kettő vewrseny is lehetne

(tavasz, nyár vége-ősz eleje). Érdekelne, hogy idén mikor lesz még éjszakai

horgászat, valaki megírná köszi.yes

2012-08-22 07:36:43

Sziasztok! Először is gratulálok a győztes csapatnak, valamint a többieknek, akik harcsát fogtak.  Jöhetett volna több hal is, de szerintem a 12 db fogott harcsa nem rossz eredmény.

Ami nekünk feltűnt, hogy túl sok volt az idő a sorsolás és a verseny kezdete között. 3 óra hossza helyett elég lenne 1,5 - 2 óra. Minden más rendben volt, a horgászhelyek nagyon jól voltak elosztva.

Szerintem jó ha minden nap új helyet sorsolunk, mert ha olyat húzol amit nem szeretsz, akkor rossz ott horgászni 3 éjszakát. Így izgalmasabb.

2012-08-21 22:01:10

Üdv mindenkinek. Mindenek előtt gratulálok mindenkinek akinek sikerült harcsát fognia. A következő versenyhez szeretném javasolni. A juhász házoldali részen ahol most  a 6-os hely volt addig ne legyen kijelölve horgász állás.És a veseny ideje allatt Ne húzzunk minden nap új helyet. Véleményem szerint a többi dologgal szerintem nem volt probléma.Üdv:VADKAN TEAM.

2012-08-21 16:19:46

Sziasztok!

Ahogy azt a verseny végén kértem, írjátok meg véleményeiteket, észrevételeiteket a versennyel kapcsolatban! Rendben volt-e minden, mit változtatnátok, hol legyenek a helyek, mikor rendezzük meg, stb?

Várom véleményeiteket!

2012-08-21 07:48:16

első oldalelőző1234következőutolsó oldal